برنامه مشترک برای نوااسکوشیا، نیو برانزویک، نیو فاندلند و پرنس ادوارد

توافق دولت مرکزی با استانهای شرقی کانادا برای جذب نیروی متخصص بیشتر از سال ۲۰۱۷

توافق دولت مرکزی با استانهای شرقی کانادا برای جذب نیروی متخصص بیشتر از سال ۲۰۱۷

به گزارش وب سایت آژانس دولتی فرصت های شغلی در بخش آتلانتیک کانادا، دولت  مرکزی کانادا و دولت های 4 استان حاشیه آتلانتیک کانادا شامل نواسکوشیا، نیو برانزویک، پرینس ادوارد آیلند و نیو فانلند در حال برنامه ریزی برای ایجاد  آینده اقتصادی فعال و پویا در این منطقه از طریق متمرکز کردن کلیه تلاش ها ومنابع و حمایت های خود  برای هرچه بیشتر کردن پویایی و حمایت از سطح کم درآمد و متوسط جامعه هستند و به این منظور برنامه همکاری مشترکی را آغاز کرده اند که هدف آن رشد اقتصادی منطقه می باشد و اساس 5 گانه آن به شرح زیر می باشد:

·         نیروی متخصص و ماهر و بحث مهاجرت: افزایش ظرفیت منطقه برای توسعه ، گسترش و حفظ  نیروی کار متخصص و تبدیل آن به مقصدی برای مهاجرت نیروهای متخصص مورد نیاز بازار کار منطقه

·         نوآوری: ترویج نوآوری در کسب و کار بیشتر با حمایت از شرکت های کوچک، انتقال فناوری، تجاری سازی پژوهش و تولید ایده های جدید زمینه  های علوم زیستی، آبزی پروری، تکنولوژی اقیانوس و انرژی های تجدید پذیر، و ترغیب فرصت های موجود در صنایع شیلات، کشاورزی و جنگلداری که پایه و اساس اقتصاد آتلانتیک کانادا می باشند

·         رشد تمیز اقتصادی: تحریک رشد اقتصادی، ایجاد مشاغل تمیز، و نوآوری مرتبط با اقتصاد کم کربن

·         تجارت و سرمایه گذاری: گسترش فعالیت های کسب و کار بین آتلانتیک کانادا و بازارهای بین المللی و جذب سرمایه گذاری های جدید و رشد گردشگری

·         زیر ساخت:سرمایه گذاری در پروژه های زیربنایی مهم منطقه، از جمله اتصال به پهنای باند، که رشد بلند مدت آتلانتیک کانادا را حمایت می کند و تبدیل موقعیت منطقه به  فرصت  برای سرمایه گذاری در تجارت جهانی با جذب سرمایه گذاری و افزایش بهره وری

دولت مرکزی کانادا و دول 4 استان آتلانتیک برای رسیدن به اهداف ذکر شده در طی یک برنامه دو ساله برنامه ریزی کرده اند که اولویت انها  رسیدگی و تمرکز بر نیروی متخصص و مهاجرت   با معرفی برنامه آزمایشی مهاجرتی در طی 3 سال از 2017 می باشد. هدف از راه اندازی این برنامه هماهنگی درست بین نیازهای نیروی کار، کارفرمایان و نیروی متخصص جویای کار می باشد.

در طی این پروژه دولت کانادا 2000 پرونده مهاجرتی جدید در سال 2017 قبول خواهد کرد و این عدد در سال های بعد افزایش خواهد یافت.

برنامه مهاجرتی جدید، برنامه کارفرما محور خواهد بود تا نیازهای بازار کار کانادا را پاسخگو باشد و مهاجرین این 4 استان را با ایجاد کار مورد نظر در استان مربوطه حفظ کند.

 هشدار: همه حقوق این مطلب متعلق به سایت کاریابی بین المللی کنپارس است و استفاده غیر مجاز از آن موجب تعقیب قانونی است. برای اطلاع از چگونگی استفاده مجاز از این مطلب آیین نامه مربوطه را اینجا بخوانید.
شنبه ۲۳ امرداد ماه ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۹:۵۹ ب.ظ - سینا هاشمی - پیوند همیشگی
تعداد بازدید: ۳۰۵۱ Bookmark and Share - به اشتراک بگذارید

ورود به سایت

شما مجوز مشاهده ادامه این مطلب را ندارید.
مطالعه متن کامل بیشتر مقالات این سایت تنها برای اعضا امکان پذیر است. عضویت در سایت رایگان و سریع است. اگر عضو نیستید، از اینجا ثبت نام کنید.

آخرین اخبار و مقالات پیرامون کار در کانادا:

حق تکثیر، نوشتار سلب مسئولیت و سیاست حفظ حریم شخصی

کلیه حقوق این نوشته برای کاریابی بین المللی کنپارس محفوظ است.

کلیه حقوق این نوشته برای کاریابی بین المللی کنپارس محفوظ است.
کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب، جز در مواردی که صراحتا ذکر شده است) توسط تیم متخصص نویسندگان کاریابی بین المللی کنپارس تهیه شده است. نقل مطالب در سایر سایت ها، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود مطلب مجاز است. چاپ و نشر مطالب این وب سایت در خارج از محیط اینترنت تنها با اخذ اجازه کتبی از کاریابی بین المللی کنپارس مجاز است. استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، کاریابی بین المللی کنپارس با استفاده از کلیه ابزار های قانونی در دسترس خود، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.
جهت اطلاع از نحوه لینک دادن به مطالب سایت، این مطلب را مطالعه نمایید.

نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):
نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، کاریابی بین المللی کنپارس هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگان از آنها قبول نمی کند.
بدیهی است مسئولیت کاریابی بین المللی کنپارس در قبال مشتریان و در چارچوب قرارداد منعقد شده محفوظ است.

سیاست حفظ حریم شخصی (Privacy Policy):
در مجموعه کنپارس ما سرویسهای (خدمات) مختلفی به افراد جویای کار در چارچوب قوانین حاکم ارائه میکنیم. برخی از این خدمات در زمینه های فرهنگی، خبری، اطلاع رسانی عام المنفعه و غیر انتفاعی هستند و برخی جنبه ی تجاری دارند.
مجموعه کنپارس همواره به آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی و حراست از اطلاعات شخصی موکلین، مشتریان خدمات و سرویسهای مختلف و کاربران وبسایتها و اپلیکیشن‌های وابسته به کنپارس آمده است پایبند است.

این امکان به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

جستجو در سایت :

راهنمای جستجو:
 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
  "قوانین مهاجرت"
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
  مهاجرت پرستاران
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از title: استفاده کنید. مانند:
  title:مهاجرت پرستاران
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از body: استفاده کنید. مانند:
  body:بهداشت دهان و دندان
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از brief: استفاده کنید. مانند:
  brief:کالج های انتاریو
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان"

 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.


با عرض پوزش، کلیک راست بر روی صفحه تنها برای اعضا سایت فعال است.
لطفا در صورتی که عضو سایت شده اید، از کلید سمت راست صفحه سایت برای ورود به سایت استفاده فرمایید.

البته، اگر مایل به ورود نیستید، می توانید در بیشتر مرورگر ها:
جهت باز کردن یک لینک در صفحه جدید، هنگام کلیک کلید شیفت (Shift) را نگه دارید.
جهت باز کردن یک لینک در تب جدید، هنگام کلیک کلید کنترل (Control) را نگه دارید و یا از کلید وسط ماوس جهت کلیک کردن استفاده فرمایید.