در فاصله سه ماه از آغاز بکار سیستم جدید

اولین ویزاهای اقامت دائم از طریق سیستم «ورود سریع» صادر شدند

اولین ویزاهای اقامت دائم از طریق سیستم «ورود سریع» صادر شدند

کریس الکساندر دهم ایپرل 2015 به اولین کسانی‌که از طریق سیستم ورود سریع اقامت کانادا را دریافت کرده‌اند خیرمقدم می‌گوید.

اداره مهاجرت کانادا امروز دهم ایپرل اعلام کرد که اولین افراد از طریق سیستم ورود سریع، ویزای اقامت دائم خود را از دست وزیر مهاجرت، کریس الکساندر دریافت کرده‌اند.

این سه نفر، یکی از ایرلند و دو تای دیگر از چین که هر سه ‌هم‌اکنون در انتاریوی کانادا مشغول بکار هستند اولین افرادی هستند که از طریق سیستم جدید پذیرش مهاجر کانادا که حدود سه ماه پیش آغاز بکار کرد موفق به دریافت اقامت شده‌اند. خانم Emma Hughes با اصلیت ایرلندی از طریق برنامه نیروی متخصص اقدام کرده و هم‌اکنون در شرکت EcoSynthetix در برلینگتن انتاریو شاغل است.

دو تای دیگر در سال‌های پیشین با ویزای دانشجویی به کانادا آمده و در این کشور تحصیلات در سطح کالج داشتند و در شهرهای مختلف انتاریو مشغول بکار بودند. هر دوی آنها از طریق برنامه تجربه‌ی کانادایی Canadian Experience Class برای دریافت اقامت اقدام کرده‌اند.

یادآوری می‌شود سیستم ورود سریع express entry سیستم جدید گزینش متقاضیان مهاجرت به کانادا است که تعدادی از برنامه‌های مهاجرتی کانادا از جمله نیروی متخصص فدرال، فنی-حرفه‌ای فدرال، تجربه کانادایی و برنامه‌های استانی در زیرمجموعه آن قرار دارند و تنها افرادی که از طرف اداره مهاجرت و در قالب یکی از این برنامه‌ها برایشان دعوت‌نامه ارسال می‌شوند می‌توانند برای گشایش پرونده مهاجرتی و دریافت ویزای اقامت دائم –در کلاس اقتصادی- اقدام نمایند.

اگرچه اداره مهاجرت امروز اعلام کرد که به پرونده این افراد در زمانی کمتر از سه ماه رسیدگی و برای‌شان ویزا صادر شده اما باید توجه داشت که اداره مهاجرت پیش از این هم در حرکت‌های تبلیغاتی مشابه –مثلا در مورد فهرست موسوم به 38‌گانه، ویزای start-up، سوپرویزا و...- در مورد اولین متقاضیان سرعت عملی زیادی از خود نشان داده اما واضح است که این حرکت‌ها – به‌ویژه با توجه به انتخابات فدرال در فاصله حدود 6 ماه آینده- بیشتر تبلیغاتی است و نباید زمانی‌که امروز اعلام شد ملاک انتظار قرار بگیرد اما آگاهان معتقد هستند که با توجه به تعداد بسیار اندک پرونده‌های باقی مانده در این اداره به دلیل سیاست‌های شدیدا انقباضی چند سال اخیر، صدور ویزا در سیستم ورود سریع در فاصله‌ای بین 6 ماه تا یکسال از زمان اقدام کاملا قابل حصول است.  

برای آگاهی از جزییات سیستم ورود سریع و یافتن پاسخ پرسش‌های احتمالی خود جزوه مربوط به این موضوع را در کتابخانه مجازی کنپارس مطالعه نمایید.

اصل خبر را اینجا ببینید.

 

 هشدار: همه حقوق این مطلب متعلق به سایت کاریابی بین المللی کنپارس است و استفاده غیر مجاز از آن موجب تعقیب قانونی است. برای اطلاع از چگونگی استفاده مجاز از این مطلب آیین نامه مربوطه را اینجا بخوانید.
دو شنبه ۷ اردي بهشت ماه ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۰:۱۱ ق.ظ - پیوند همیشگی
تعداد بازدید: ۳۸۶۶ Bookmark and Share - به اشتراک بگذارید

ورود به سایت

شما مجوز مشاهده ادامه این مطلب را ندارید.
مطالعه متن کامل بیشتر مقالات این سایت تنها برای اعضا امکان پذیر است. عضویت در سایت رایگان و سریع است. اگر عضو نیستید، از اینجا ثبت نام کنید.

آخرین اخبار و مقالات پیرامون کار در کانادا:

حق تکثیر، نوشتار سلب مسئولیت و سیاست حفظ حریم شخصی

کلیه حقوق این نوشته برای کاریابی بین المللی کنپارس محفوظ است.

کلیه حقوق این نوشته برای کاریابی بین المللی کنپارس محفوظ است.
کلیه محتوای این وب سایت (شامل اخبار، مقالات و سایر مطالب، جز در مواردی که صراحتا ذکر شده است) توسط تیم متخصص نویسندگان کاریابی بین المللی کنپارس تهیه شده است. نقل مطالب در سایر سایت ها، تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود مطلب مجاز است. چاپ و نشر مطالب این وب سایت در خارج از محیط اینترنت تنها با اخذ اجازه کتبی از کاریابی بین المللی کنپارس مجاز است. استفاده از مطالب این وب سایت در سایت های دیگر بدون درج منبع، عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در صورت مشاهده، کاریابی بین المللی کنپارس با استفاده از کلیه ابزار های قانونی در دسترس خود، نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد کرد.
جهت اطلاع از نحوه لینک دادن به مطالب سایت، این مطلب را مطالعه نمایید.

نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):
نویسندگان مطالب این وب سایت تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا مطالب هنگام تهیه بدون اشتباه و کامل باشند. با این وجود، کاریابی بین المللی کنپارس هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای مطالب وب سایت و برداشت های شخصی خوانندگان از آنها قبول نمی کند.
بدیهی است مسئولیت کاریابی بین المللی کنپارس در قبال مشتریان و در چارچوب قرارداد منعقد شده محفوظ است.

سیاست حفظ حریم شخصی (Privacy Policy):
در مجموعه کنپارس ما سرویسهای (خدمات) مختلفی به افراد جویای کار در چارچوب قوانین حاکم ارائه میکنیم. برخی از این خدمات در زمینه های فرهنگی، خبری، اطلاع رسانی عام المنفعه و غیر انتفاعی هستند و برخی جنبه ی تجاری دارند.
مجموعه کنپارس همواره به آنچه در سیاست حفظ حریم شخصی و حراست از اطلاعات شخصی موکلین، مشتریان خدمات و سرویسهای مختلف و کاربران وبسایتها و اپلیکیشن‌های وابسته به کنپارس آمده است پایبند است.

این امکان به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

جستجو در سایت :

راهنمای جستجو:
 • جهت جستجوی یک عبارت خاص از گیومه در دو طرف عبارت استفاده کنید. مانند:
  "قوانین مهاجرت"
 • جهت جستجوی چند کلمه در کل مطلب، کلمات را با فاصله از هم وارد کنید. مانند:
  مهاجرت پرستاران
 • جهت جستجو در تنها عنوان مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از title: استفاده کنید. مانند:
  title:مهاجرت پرستاران
 • جهت جستجو در تنها متن مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از body: استفاده کنید. مانند:
  body:بهداشت دهان و دندان
 • جهت جستجو در تنها خلاصه مطالب، پیش از کلمه کلیدی خود از brief: استفاده کنید. مانند:
  brief:کالج های انتاریو
 • شما می توانید تمام موارد را ترکیب کنید. برای ترکیب شرایط عنوان، متن و خلاصه، بین شرط ها ; (سمی کالن - semicolon) قرار دهید. مانند:
  title:دهان و دندان;body:"مسیر شغلی دندانپزشکان"

 • توجه داشته باشید که هر مطلبی که در آن حداقل یکی از شرایط جستجو برقرار باشد در نتایج جستجو قرار می گیرد.


با عرض پوزش، کلیک راست بر روی صفحه تنها برای اعضا سایت فعال است.
لطفا در صورتی که عضو سایت شده اید، از کلید سمت راست صفحه سایت برای ورود به سایت استفاده فرمایید.

البته، اگر مایل به ورود نیستید، می توانید در بیشتر مرورگر ها:
جهت باز کردن یک لینک در صفحه جدید، هنگام کلیک کلید شیفت (Shift) را نگه دارید.
جهت باز کردن یک لینک در تب جدید، هنگام کلیک کلید کنترل (Control) را نگه دارید و یا از کلید وسط ماوس جهت کلیک کردن استفاده فرمایید.